قوانین و مقررات

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی (( پور ابراهیمی )) و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱ – خرید کالا از فروشگاه اینترنتی (( پور ابراهیمی )) بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲- کاربران هنگام سفارش ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند.بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
۳- فروشگاه اینترنتی (( پور ابراهیمی )) هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند ( همانند نقص اینترنت ، مسائل مخابراتی ، تجهیزات سخت افزاری و غیره ) نمی پذیرد.
۴- فروشگاه اینترنتی (( پور ابراهیمی )) به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
۵- کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی (( پور ابراهیمی )) مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
۶- خدمات و محتویات سایت ، صرفا برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی ، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت برای فروش ، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویس ها و محتویات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید.برای این کار لطفا با ما تماس بگیرید.
۷- ((پور ابراهیمی)) همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ((پور ابراهیمی)) به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ((پور ابراهیمی)) محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.