چرا باید از موتور درب برقی استفاده کنیم


اگر بخواهیم علت استفاده از موتور درب برقی را بررسی کنیم باید بگوییم بنا بر چند دلیل ما نیاز داریم که از موتور درب برقی استفاده کنیم که این دلایل می‌تواند با توجه به ابعاد ساختمان، توجه مالک ساختمان به امور بهداشتی، پیش‌گیری از ابتلا به کووید-19 (ویروس کرونا) و… متغیر است. همیشه توجه به بهداشت یکی از مسائل مهم جهانی بوده و هست و دستگیره درب ساختمان یکی از آلوده‌ترین مکان‌هایی است که می‌توان از آن یاد کرد. طبق عادت، ما همیشه بدون توجه به وجود ویروس و باکتری‌ روی دستگیره‌های درب اقدام به باز کردن درب با لمس دستگیره‌ها می‌کردیم ولی با توجه به رشد چشمگیر ویروس کرونا و غافل شدن از این مناطق آلوده در ساختمان، بیش از پیش خطر ابتلا به این ویروس کشنده افزایش می‌یابد. پس بیایید با اتوماتیک سازی درب‌های ساختمان و استفاده از ریموت درب برقی برای هر نفر از اعضای خانواده، قدمی در شکستن زنجیره انتقال کووید19 برداریم.

چه بخش‌هایی از یک ساختمان را می‌توان اتوماتیک کرد؟

مهمترین و اولین بخش ساختمان که باید مدنظر قرار گیرد درب پارکینگ است که اگر تعداد ساکنین و وسایل نقلیه‌ای که در پارکینگ قرار می‌گیرد زیاد باشد، روزانه مجبور هستیم چندین بار درب پارکینگ را لمس کنیم.(حداقل دوبار در روز). ما برای هر درب پارکینگی با هر سایز، ابعاد و وزنی، موتور درب برقی با خدمات پس‌از‌فروش و گارانتی معتبر ارائه می‌دهیم که برای مشاهده ویژگی‌های هر موتور می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید و یا از دکمه زیر به‌عنوان میان‌بر استفاده کنید. به طور خلاصه از موتورهای زیر می‌توان به‌عنوان موتورهای درب‌ پارکینگی استفاده کرد.

  • موتورهای توبولار هیوت و نئو، قابل استفاده برای انواع درب‌های کرکره با قابلیت نصب در فضاهای کوچک
  • موتورهای ساید هیوت، نئو و تور، قابل استفاده برای انواع درب‌های کرکره به ویژه درب‌های با ابعاد بزرگ و با وزن بالا
  • جک‌های پارکینگی هیوت و کازا، قابل استفاده برای انواع درب‌های پارکینگی تک لنگه و دو لنگه

 

 

دومین بخش ساختمان که باید مورد توجه قرار گیرد، ورودی آپارتمان‌ها و لابی‌هاست که روزانه شاهد رفتاروآمد تمامی ساکنین و هم‌چنین میهمانان و … هستیم. به جرات می‌توان گفت آلوده‌ترین بخش ساختمان است که باید بگیم از پارکینگ اولویت بالاتری دارد. ما برای این بخش نیز تمهیدات ویژه‌ای برای اتوماسیون‌سازی اندیشده‌ایم. از انواع محرک درب‌های ورودی بازویی و کشویی به صورت تک‌لنگه و دولنگه گرفته تا انواع مختلف کلیدهای دسترسی جهت باز و بسته کردن درب‌ها بدون نیاز به استفاده از دست و کلید.

  • اپراتورهای تک لنگه و دولنگه جهت انواع درب‌های بازویی ورودی
  • اپراتورهای شیشه‌ای کشویی جهت ورودی آپارتمان‌ها و تراس و …
  • اپراتورهای شیشیه‌ای دولنگه جهت انواع ورودی‌های داخلی و بیرونی
  • سنسورهای تشخیص حرکت و اثرانگشت

آموزش

آموزشیدرب برقیموتور_برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.