سوالات متداول

از ما بپرسید


سوالات شما
_

آیا شما سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

نحوه عملکرد قفل لیمیت سوئیچ در موتور توبولار آنتی کرش
آیا موتور آنتی کرش ساید هیوت رامی‌توان در سمت چپ درب نصب کرد؟

با توجه به اینکه قابلیت آنتی کرش در موتورهای ساید هیوت در قسمت گیربکس می‌باشد (به صورت مکانیکی است)، برای نصب موتور آنتی کرش در سمت چپ باید دو قطعه بیرونی گیر بکس را تعویض کنید.

1. چرخ دنده کوچک صفحه براکت

2.صفحه‌ای که زیر چرخ دنده کوچک بر روی پایه موتور متصل است.

نکته: در صورتی‌که تمایلی به استفاده از قابلیت آنتی کرش در سمت چپ ندارید، می توانید قطعه دوم را بر روی موتور باز کرده، یک چرخ دنده کوچک صفحه براکت معمولی بگذارید.

در بعضی از ریموت‌های هاپینگ ( خصوصاً 350) باید به ups یا مدار فرمان نزدیک شویم تا کار کند مشکل چیست؟

در حالت اول بایستی ریموت‌ها چک شوند، اگر ریموت‌ها درست کار می‌کردند که گزینه دوم را بخوانید و اگر تعدادی از آنها کار نمی‌کرد، مشکل از ریموت‌هاست .

در حالت دوم : اگر اطمینان داشتید که تمام ریموت‌ها این مشکل را دارند، مشکل از ups یا مدار فرمان می‌باشد که باید ماژول

ریموت ups یا مدار فرمان تعویض شود.

جهت کارکرد موتورهای ساید چطوری معکوس می‌شود؟

معکوس کردن جهت حرکت موتور از طریق مدار فرمان یا ups انجام می‌شود.

تفاوت ریموت هاپینگ و لرنینگ در چیست؟

ریموت هاپینگ : ضد سرقت هستند. 100 میلیون کد برای آنها تعریف شده که هر بار که دکمه ریموت زده می‌شود، این کد به صورت تصادفی تغییر می‌کند، پس هیچکس نمی‌تواند کد این ریموت‌ها را کپی کند و درب را باز کند. این یعنی امنیت

ریموت لرنینگ : 1 میلیون کد برای آنها تعریف شده، زمانی‌که ریموت بر روی مدا رفرمان یا UPS تنظیم می‌شود، یک کد به صورت ثابت انتخاب می‌شود و ریموت یک کد ثابت دارد و این کد قابل شناسایی و کپی می‌باشد و ضد سرقت نیست.

آموزش نصب موتور ساید آنتی کرش

سایر سوالات

با زدن ریموت درب پس از یک متر یا بیشتر متوقف می‌شود؟

در واقع این قضیه قابلیت Run time مدار فرمان‌های ساید هیوت و کازا می‌باشد، که باید آن را تنظیم کنید. به آموزش ما در این زمینه مراجعه کنید.

نحوه تنظیم کردن ریموت

دکمه لِرن (LEARN) مدار فرمان را به صورت لحظه‌ای فشار دهید، سپس دکمه ریموت را فشار دهید. با انجام این کار ریموت کد می‌گیرد. دقت داشته باشید که دکمه learn مدار فرمان تقریبا مخفی است و باید توسط یک شی نوک تیز تحریک شود.

تنظیم ریموت یو پی اس DC هیوت و کازا

برای تنظیم ریموت باید دکمه UP+Stop را بصورت همزمان 3 ثانیه نگه دارید، چراغ Low battery ( باطری ضعیف است) که روشن شد، دکمه ریموت را فشاد دهید. در این لحظه ریموت کد می‌گیرد. لازم به ذکر است که چراغ نارنجی رنگ مربوط به Low battery است.

تنظیم ریموت یو پی اس DC نئو و تور

برای تنظیم ریموت یو پی اس DC نئو و تور، دکمه Down+Stop را بصورت همزمان 3 ثانیه نگه دارید، آنگاه چراغ پاور (Power) چشمک‌زن می‌شود، در این لحظه با فشردن هر یک از دکمه‌های ریموت، ریموت کد می‌گیرد.

ریموت های جدید و قدیمبرای مشاهده ریموت‌های قدیمی و جدید به پست ما در ارتباط با ریموت‌های قدیمی و جدید مراجعه کنید.
با زدن ریموت درب پس از یک متر یا بیشتر متوقف میشود.